kaip tapti tobulu

Pasitelk melą į pagalbą. Jei esi primatas, gali leisti sau meluoti. Kartą gyveno gorila, vardu Koko. Mokslininkai išmokė Koko gestų kalbos. Ši gorila turėjo gyvūnėlį – kačiuką. Kartą mokslininkai gestų kalba paklausė – „Koko, kas išrovė iš sienos kriauklę su visais vamzdžiais. Koko suvertė kaltę kačiukui. Gyvūnai instinktyviai jaučia, kas yra gera. Todėl reikia neabejojant imti pavyzdį iš jų. Ypač iš tų, kurie kartais suėda savo jauniklius.

Priimk dovanas iš gamtos. Štai mane keturis kartus gyvenime yra pisę šunys. Taip išmokau tris pamokas. Pirma – veikiausiai praėjusiame gyvenime buvau kalė ir vis dar kvepiu kaip kalė. Antra – dydis nesvarbu. Kad ir kokio dydžio šuo užsiliptų, vis tiek jaučiuosi kaip ta pati mazgotė. Trečia – nieko nėra tokio nuoširdaus ir trikdančio kaip akys šuns, kuris trokšta tave apvaisinti.

Menas padėjo man augti ir tobulėti. Pirmoji patirtis, kuri atskleidė menininko ir pasaulio priešpriešą įvyko kai man buvo penkeri. Pabaigiau vieną piešinį. Mano suvokimu tai buvo šedevras. Nunešiau jį močiutei ir pasakiau „Močiutę, žiūrėk, aš nupiešiau šunį!“ Ji atidžiai žvelgė į mano piešinį, trumpam susimąstė. Galop pakėlė savo žilą galvą nuo piešinio, pažiūrėjo į mane ir tarė: „Eik šikt.“ Netrukus po to ją ištiko miokardo infarktas, kuris vainikavo mano meninio kelio pradžią. Niekada daugiau nebepiešiau. Pradėjau rašyti.

Apsukrumas, gudrumas yra savybės, kurios veda į nušvitimą. Stenkis pergudrauti kitus. Jei nebepakeli esamos draugijos, pasakyk, kad tau reikia prasivėdinti. Nueik į balkoną ir tiesiog šok žemyn, snukiu į esmę. Išmok manipuliuoti žmonėmis. Lengvai papirksi juos komplimentais. Tačiau svarbu originalumas, autentiškumas. Sugalvok keletą frazių, kurių niekas anksčiau nėra girdėjęs. Pavyzdžiui „Tavo toks moteriškas pimpalas.“

Skausmas yra tik informacija. Suprask, juk išties nebūtina skausmą laikyti nemaloniu dalyku. Tai tiesiog tavo kūnas sako tau, kad reikia atsitraukti nuo skausmo šaltinio, nes tai pavojinga gyvybei. Jei susižeidei ir nori numalšinti skausmą, įžnybk sau į bet kurią kitą vietą ir susikoncentruok ties tuo jausmu. Pirminis skausmas akimoju nuslops. Nesu tikras ar šis metodas veiks su šautinėmis žaizdomis arba nuplėštomis galūnėmis. Taip pat jis neveikia jei skausmingi spazmai varsto žmogiškąjį ego. Nuo šio skausmo padeda litras baliklio. Vartoti per burną.

Savo kūną reikia išmokti valdyti kaip tobulą įrankį. Jei klozete yra aiškiai matomas nešvarumas, vyras privalo myždamas padidinti srovės slėgį ir jį pašalinti. Jei nepavyksta – reikia įtempti visą kūną ir dar labiau padidinti srovės slėgį. Sykį maniau, kad pralaimėjau prieš šūdo taškelį klozete. Tada taip padidinau slėgį, kad iš nosies pasipylė kraujas, apakau kairiąja akimi ir subtiliai šiktelėjau į apatinius. Bet nešvarumą pašalinau. Visi limitai yra tik mūsų galvose.

Laiką reikia valdyti, antraip jis valdys tave. Ką daryti vakarėlyje, kai kalbi su žmogumi, kuris tau nemalonus, apie dalykus, kurie tavęs nedomina? Tiesiog kęsk visa tai, kad neatrodytum nemandagus. Tada, po dvylikos metų ir dviejų vaikų gimimo tyliai spruk iš namų trečią valandą nakties. Šis triukas turi pavadinimą – “Lietuviškasis tėtis”. Jis sutaupo veltui švaistomą laiką, kurio pareikalauja vaikų auginimas.

Lai kalba tarnauja tau. Perpratęs esminius elementus, jausies kaip gyvenimo valdovas. Naudok šypsenėles, emoji, smailikus. Štai jeigu tiesiog parašysi žmogui „Analini riteri, šūdo slibine, žinau tavo adresą, apšiksiu tavo protėvių kapus, perpisiu tau kepalą, išniekinsiu tavo orumą, nuleisiu padangas, saujomis mėtysiu tau į guolį blakes, uteles ir blusas, nuopisa tu, uodo pyzda, aš tau stumbro bybiu veidužį išdaužysiu…“ Po tokių žodžių Lietuvos respublikos teisėsaugos organai gali apkaltinti tave grasinimu susidoroti. Bet jei žinutės pabaigoje parašysi 😀 🙂 😛 xD tai išvengsi bet kokios baudžiamosios atsakomybės.

Galiausiai atsisakyk medicinos. Žmogaus kūnas geba pats save gydyti. Jei medicina toks jau puikus dalykas, kodėl laukiniai žvėrys neėda paracetamolio, kurio pribarsčiau miške? Paukščiai, ropliai ir žinduoliai nelietė netgi vakcinų, jų nedomino astmos inhaliatoriai ar insulino švirkštai. Medikamentai labiau kenkia nei padeda.

Labai svarbu vizualizuoti kiekvieną savo troškimą. Tai veikia, padeda juos išpildyti. Štai Leokadijus pasikabino savo namuose raumeningų vyrų ir prabangių mašinų plakatus. Jo tėvas pamanė, kad jis homoseksualus ir paliko šeimą. Leokadijus turėjo dirbti, idant išlaikytų savo motiną ir du mažamečius broliukus. Įsidarbino stroibanu. Po kiek laiko išties pasidarė raumeningas. Kai stroikėse jam lūžo abi kojos iš draudimo kompensacijos nusipirko prabangų automobilį. O štai mano motina tualete vizualizavo kalendorių. Tai taip pat veikė. Visada po penktos dienos būdavo šešta, o po kovo – balandis.

Pasiek protinę ir emocinę ramybę. Ignoruok tris ketvirtadalius to, kas vyksta pasaulyje. Svarbiausias tas ketvirtadalis, kuriame telpa tavo gyvenimas. Nors trys ketvirčiai pasaulio yra vanduo. Taigi tau tereikia nekreipti dėmesio į vandenį. Viskas susitvarkys savaime.

 

😀

🙂

😛

xD

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s