mes negalim būti normalūs

Jei galvoju, kad gyvenimas beprasmis kai guliu ant sofos, tai esu apkiautusi šlanga. Jei galvoju, kad gyvenimas beprasmis kai vaikštau mišku, tada jau labiau primenu mąslų egzistencialistą. Esu matęs du mirusius žmones, vieną atvirą lūžį, mačiau kaip šuo sudraskė katę, mačiau tris avarijas, bet pats baisiausias vaizdas kurį regėjau… buvo kai man besmaukant išsijungė monitorius ir ekrane aš pamačiau savo smaukymo išraišką. Visai keista būt žmogum.

Ilgą laiką parinaus dėl to, kad visiems pochui ant mano jausmų. Tada išsprendžiau šią problemą – man pasidarė pochui ant savo paties jausmų. Mano vidiniam balsui kvėpavimas nebūtinas. Tai reiškia, kad savo sąmonėje galiu klykti nesustodamas iki kol nudvėsiu.

Visai keista, ar ne? Nors ir neturiu su kuo palyginti. Bet stebėdamas savo dvi kates niekad nemačiau, kad jos staiga sustotų viduryje kambario ir galvotų „blet, ką aš darau su savo gyvenimu?“ Kartais aš pradedu rėkti ant savo žadintuvo. Niekada nemačiau, kad katė vėluotų. Arba pasiųstų nachui ją pabudinusį dalyką.

Aš tingiu skirti penkias minutes tam, kad rasčiau informacijos internete, bet praleidžiu penkiolika minučių prie facebooko apklausos, kad išsiaiškinčiau kokios rūšies bulvė esu. Man dvidešimt penkeri ir kartais aš vis dar tikiuosi, kad įgysiu kokią nors super galią. Gal aš tiesiog lėtai bręstu. Kasdien išeidamas laukan aš pasitikiu šimtais sutinkamų žmonių, kad jiems nešaus į galvą spontaniškai mane nudaigot. Visai keista būt žmogum.

Turime tokį vienetą – arklio galia. Vidutinis arklys turi maždaug 15 arklio galių. Nuskraidinome žmogų į mėnulį ir tik po to sugalvojome pritaisyti ratukus ant lagaminų. Anksčiau atlikdavome viešas operacijas edukaciniais tikslais. Jų metu dažnai pasigirsdavo frazė „Nusiimkite kepures, gerbiamieji, pacientas mirė.“ Keturioliktame amžiuje mes surengėme teismą kiaulei dėl to, kad ji užmušė vaiką. Kiaulei buvo suteiktas pilnas teisminis atstovavimas. Jai netgi pasiuvo kostiumą. Galiausiai ją pakorėme. Visai keista būt žmogum.

Visi mes turime nuo 35 iki 37 raukšlių aplink savo šiknaskylę. Keista ne tai, bet faktas, kad kažkam parūpo jas suskaičiuoti. Pastebėjau, kad dažniausiai užsiimant seksu merginos daro viską, kad „atskristų drugeliai“, o aš darau viską, kad tik netrykštelėčiau per greit. Mūsų skruostų vidinė dalis burnoje savo sandara yra tokia pati kaip makšties sienelių sandara.

Jūs dabar liežuviu tyrinėjat savo burnos vidų, ar ne? Visai keista…

Visai keista, blemba. Kartais taip norisi būti dievu, kartais taip norisi būti gyvuliu, bet lieku įkalintas šitam žmogiškume. Keista. Mes stengiamės, kad gyvenimas būtų normalus, stengiamės patys būti normalūs, bet taip niekada nebus. Visa tai neįprasta. Šita visata keista nuo atomų pakraštėlių iki supernovų spindulių. Pats gyvybės egzistavimas nėra normalus, sakyčiau, kad tai anomalija. Visa tai keista.

Turbūt pačia geriausia šio žodžio prasme.

Komentarų: 10

  1. Man patiko, suteikei galimybe perskaityti tavo kurini. Ilgai galvojau, ka uzrasyti komentaro lauke, tikriausiai man rupi, tau padekoti. Aciu, tau, kad daliniesi savo kuriamu turiniu. Jis yra idomus.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s