nesuprantu

Kaskart iškvėpdamas žmogus grąžina pasauliui šiek tiek šiltesnį orą negu tas, kurį įkvėpė. Nesuprantu, ar būtent dėl to kiekvienas esame asmeniškai atsakingas dėl globalinio atšilimo.

Nesuprantu kam reikalingi tie plaukai, augantys aplink šiknaskylę.

Nesuprantu, kodėl mažo pimpalo vyrai vis dar gėdijasi labiau nei mažo intelekto.

Nesuprantu frazės teigiančios, kad svarbiausia sekti paskui savo svajones ir širdies balsą. Nes jei tavo svajonė ir širdies balsas neatitinka kapitalistinio pasaulio poreikių ir normų, tai esi žlugusi nuosmauka.

Nesuprantu klasių žaidimo – socialinių sluoksnių. Žemutinis, tarpinis, vidurinis, aukštutinis. Kas yra vidurinioji klasė? Kartais man regisi, kad tai žmogus, kuris gali įsigyti viską, ko jam reikia, bet ne viską, ko jis nori.

Nesuprantu kodėl jinai sukarpė visus mano kaklaraiščius kai mes išsiskyrėm.

Nesuprantu ką reiškia būti tėvu. Nesuprantu ką reiškia būti moterimi.

Nesuprantu kaip mano motina galėjo pamilti mano tėvą.

Nesuprantu kodėl yra užduodamas klausimas „O kiek merginų tu turėjai iki manęs?“. Tai kaip okupantas klausiantis partizano „O kiek karių jūs turit miške? Man visiškai nesvarbu, tai nieko nekeičia, aš tik šiaip smalsauju.“

Nesuprantu kodėl išoriniai karai susilaukia daugiau dėmesio už vidinius. Remiantis pasauline sveikatos organizacija, kasmet daugiau žmonių nusižudo, negu miršta visuose pasaulyje vykstančiuose karuose.

Nesuprantu kaip valgydamas sugebu įsikąst į liežuvį ar skruosto vidinę pusę. Aš kramtau jau daugiau nei dvidešimt metų, kaip vis dar sugebu supist šitą reikalą?

Nesuprantu, kodėl kartais mano kūnas nusprendžia pabusti likus pusvalandžiui iki žadintuvo. Mat jam reikia nusimyžt. Tai skaudžiausia asmeninė išdavystė.

Nesuprantu kodėl baigiu taip greitai. Mano kūnas atsisako suprasti, kad žmonių patelės nenukanda patinams galvų po sueities ir mano tikslas nėra kaip įmanoma greičiau apvaisinti partnerę.

Nesuprantu kodėl ilgas amžius atrodo kaip neabejotina vertybė. Seniausiam pasaulio žmogui dabar 146 metai. Jis sako, kad nuo devyniasdešimt antrųjų ruošiasi laidotuvėms. Jis 25 metus laukia, kol nugaiš!

Nesuprantu, kodėl sakoma, kad vandenį gerti sveika. Visi žmonės, kurie XVIII a. gėrė vandenį dabar yra mirę. Ir žuvys vandenyje PISASI!

Nesuprantu kaip veikia atomai, kaip veikia dalykai subatominiame lygmenyje. Net jei bandydamas esu tik krūva atomų, bandančių suprasti kaip veikia atomai.

 

Nesuprantu, kodėl tiek daug žodžių, taip apstu kalbos vien tam, kad būtų pasakyta: „nesuprantu, kodėl ir kam mes čia esam.“

Gal vien tik tam, kad alsuotume. Pamažu kiekvienas asmeniškai sušildytume pasaulį.

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s