savičiulpa. sprogimas

Štai ką yra išsiaiškinę mokslininkai:

1) Pragaro temperatūra yra 525°C.

2) Amerikos kongresas Hitlerį pamini maždaug 7.7 karto per mėnesį

3) Skruzdės skaičiuoja savo žingsnius.

Kurie iš šių dalykų yra svarbūs, reikšmingi?

Ar iš tikrųjų svarbu, kad ištartas žodis kur nors įsiskverbs, į kieno nors klausą, tartum bybys dziundzėn? Kartais regisi, kad žodžiai yra vien oralinis malonumas. Kasdien pasakoma per daug. Praleidžiama daug puikių progų patylėti. Tylėk, užsimerk – siela glamonėjama tylomis ir judesiais. Mano žodžiai irgi yra vien tik savičiulpa, tavo mintys tokios greitos, kad gali juos aplenkti.

Užsimerk. Dabar esi tamsoje, dabar tavo mintys sklis greičiau už šviesą. Vienintelis to minusas – tai, kad keliauji greičiau už šviesą, reiškia, kad nuolat esi tamsoje. Tavo mintys tamsoje. Bet tavo mintyse yra šviesos. Užsimerk dar kartą, prieš tai neatsimerkęs. Užsimerk dvigubai.

Man trūksta valios ir meilės, kad daryčiau išties gerus darbus, kad būčiau šventasis. Man trūksta drąsos ir akiplėšiškumo, kad daryčiau išties blogus darbus, kad būčiau širdingas nusidėjėlis ir nusikaltėlis. Aš kaip ir daugelis maniškių – beskoniai, bekvapiai, bespalviai, drungni ir nuobodūs pisuokliai. Užsimerk darsyk. Užsimerk trigubai.

Didink alkoholio įplaukas, gerk arbatą jos nekošdamas, su padugnėmis, jausk kraujo skonį ant lūpų. Kanibalai, mes mintame vieni kitais kasdien. Supermama.lt forumas: „Ką daryti, jei mano vaikas susižavėjo Leninu?“ Toks klausimas suteikia dingstį. Neapykantai. Kai kurie atsakymai jos pritvinkę. Taip pat toks klausimas suteikia dingstį geranoriškumui. Tarp atsakančių yra tokių, kurie bando padėti.

Tau nebereikia užsimerkti, esi triguboje tamsoje, esi saugiai. Esi. Saulė greitai sprogs ir liks vienintelė šviesa – iš tavo minčių. Skruzdės ne tik skaičiuoja savo žingsnius – jos laidoja savo mirusiuosius. Mokslininkai taip pat išsiaiškino, kad įprasta žmonių sueitis trunka trumpiau nei vidutinis verksmas ar rauda. Kaip rūšis, mes verkiame ilgiau nei mylimės.

Saulė sprogs ir mums liks vienintelė šviesa – iš tavo minčių. Mintys virsta žodžiais, žodžiai – veiksmais, veiksmai – įpročiais, o įpročiai virsta mūsų likimu. Tavo šviesa galėtų virsti likimu.

Ar ieškai čia nuoseklumo? Man regis, kad gyvybė nėra nuosekli. Didysis sprogimas nebuvo nuoseklus. Smegenyse sprogstanti kraujagyslė nėra nuosekli. Sprogimai nėra nuoseklūs. Gali taip priimti šiuos žodžius – kaip mažą sprogimą.

Mokslininkai meilę įrašė prie psichikos sutrikimų, priskyrė jai kodą – F63.9

Aš tave myliu. Aš tave F63.9

Atsimerk. Klausykis šito beldimo. Tavo šviesa galėtų virsti likimu. Galbūt kada nors mokslininkai išsiaiškins, kad likimas tėra sutrikimas.

Kurie iš šių dalykų yra svarbūs, reikšmingi?

Tai, kad tu atsimerkei. Tai, kad dabar tylu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s