patarimas kaip nepatarinėti

Nepaisyk patarimų. Tik esu priverstas šiuos kelis pateikti čia:

Negali / tingi parašyti gerą CV? Paskelbk netikrą skelbimą kaip darbdavys į tą vietą, į kurią pats pretenduoji. Iš CV, kuriuos tau atsiųs, susilipdyk antžmogišką (übermensch‘išką) gyvenimo aprašymą.

Jei interneto svetainėje iššoka langas, kuriame sakoma „Šios svetainės turinys skirtas asmenims, sulaukusiems 18 metų.“, gali spausti „Man jau 18“ net jei tau nėra aštuoniolikos.

Vemiant užspausk nosį pirštais – tai gleivinėse sumažina graužimo jausmą, kurį sukelia skrandžio rūgštis.

Jei užkemši tualetą svečiuose ar kitoje vietoje, kur negali leisti, kad toks įvykis suterštų tavo garbę ir šalia nėra nei šepečio nei pompos, panaudok skystą muilą. Jis veikia kaip lubrikantas, ir šūdai nuslysta. Jei tai nepadeda, kokiu nors būdu pilk į klozetą karštą vandenį. Tai veikia panašiai. Jei niekas nepadeda, persikraustyk į kitą šalį, pasikeisk darbą ir pavardę. Tu esi visuomenės priešas, griaunantis civilizaciją su savo šūdų monstrais.

Moterų prie tavęs netraukia? Vesk arba sumokėk kam nors, kad apsimestų tavo mergina. Tada pradėsi intriguoti ir traukti. Tavo geriausias draugas netinka šiai rolei. Mama irgi.

Kai artėji prie orgazmo, giliai įkvėpk ir užlaikyk. Deguonis nukeliauja tiesiai į smegenis ir orgazmas būna stipresnis. Arba tave ištiks embolija, ir smegenims bus pizė. O moteris kalbės, kad ji tokia gera lovoje, kad tau išsiliejo ne tik sėkla, bet ir kraujas į smegenis. Tu tuo tarpu būsi beveik išmokęs vėl pasakyti „mama“.

Kartais mums tenka įkalbinėti kitus, kad permiegotų su mumis. Dabar aš jau žinau, kad kai kurios frazės niekada nesuveiks įtikinėjant. Pvz.: „Taigi niekas nesužinos.“ arba: „Tipo tau gaila?“, arba: „Nu tai gi aš greitai, tu net nepajausi.“

Niekada nesiūlyk žmogui užsiimti analiniu seksu sakydamas „Lažinuos, kad palyginus su kai kuriais tavo iškakotais šūdais mano bybys ne toks jau ir didelis.“

Vienas pažįstamas sakė, kad jei vizualizuosi savo svajones tai suveiks. Jis sportavo ir pasikabino savo namuose raumeningų vyrų plakatus. Sakė, kad tai veikia, bet jo tėvas galvojo, kad jis homoseksualas. Aš irgi manau, kad tai veikia. Mano tualete buvo vizualizuotas kalendorius. Ir tai veikė. Visada po penktos dienos būdavo šešta, o po kovo – balandis.

Jei ant kilimo išsiliejo vynas, tai jo dėmes labai lengvai galima pašalinti padegus namus. Pabandžiau ir po to namuose neradau nė vienos vyno dėmės.

Nepaisyk patarimų. Patarimai dažniausiai yra žmogaus noras išmintį, kuria nepasinaudojo, įpiršti tau. Tai savotiška nostalgijos forma. Aš galėčiau patarti – niekad negaminkite fejerverkų namuose. Bet kita vertus – savo mirtingumo patyrimas man yra vienas brangiausių dalykų. Jei nebūčiau susidūręs su savo mirtingumu, dabar nerašyčiau šių žodžių.

Turbūt būčiau kokioj nors skylėj ir dalinčiau patarimus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s