tėvas niekad nekalbėjo apie pimpalą

Tėvas studijavo aktorinį Saratove. Jį išmetė, nes, anot jo paties, jis susiriejo su kažkuo dėl to, kad jam nedavė Hamleto vaidmens. Dabar jis sėdi kalėjime už žmogžudystę. Kai sužinojo, kad mama manęs laukiasi, pasakė, kad ji turi pasidaryti abortą arba jis išeis. Šios istorijos pabaiga dabar jums pasakoja kitą istoriją.

Kol augau, niekas nekalbėjo apie penį. Man teko eksperimentuoti. Prisimenu šešis eksperimentus.

Pirmas. Man treji metai, nė velnio nenutuokiu apie pasaulį. Mane pirmąsyk ištinka erekcija. Išsigąstu. Mano motina svetainėje kalbasi su policininku, nes vakar mus apiplėšė. Pribėgu prie jos ir rėkiu „Daryk ką nors!“ Policininkas švelniai paaiškina man, kad tai yra normalu.

Antras. Man ketveri metai, nė velnio nenutuokiu apie pasaulį. Mano motina skaito Rilkės knygą. Aš pribėgu prie jos be kelnių su standžiu peniu ir sakau: „Mama, pažiūrėk į mano pimpaliuką!“ „mhm, taip, gal dabar gali…“ „Aš padariau jį didelį!“ „Ačiū, sūnau, gal gali dabar apsimauti kelnes?“

Trečias. Man penkeri, nė velnio nenutuokiu apie pasaulį. Mes nudistų paplūdimyje. Vienas berniukas man parodė, kaip atsmaukti apyvarpę. Tai buvo nuostabu. Buvau taip apstulbintas, kad pamiršau kaip ją grąžinti į pradinę būklę. Su ašaromis akyse nubėgau pas mamą: „Mama, mama, aš sulaužiau savo pupusiuką!“

Ketvirtas. Man šešeri, nė velnio nenutuokiu apie pasaulį. Man labai patinka vėžliukai. Man taip patinka vėžliukai, kad net savo penį suvokiu kaip vėžliuką. Žaidimų aikštelėje kitų vaikų klausinėju „Ar nori pamatyt vėžliuką?“ Tada jiems rodau, kaip jis išlenda iš savo kiauto ir vėl į jį grįžta. Mano motinai skambina kitų vaikų tėvai ir prašo užsiimti jos ugdymu.

Penktas. Man vis dar šešeri metai, nė velnio nenutuokiu apie pasaulį. Darželyje susipažįstu su mergaite. Ji man labai patinka. Aš jai labai nepatinku. Kartą, kai ji sliuogė čiuožykla žemyn aš išsitraukiau savo pimpaliuką ir šmaukštelėjau juo jai per veidą. Tai buvo mano meilės kalba, bet darželio direktorius paskambino mano motinai ir pasakė, kad tokio elgesio vaikas išmoksta šeimoje.

Šeštas. Man septyneri metai, nė velnio nenutuokiu apie pasaulį. Nesuprantu ką iš tikrųjų turėčiau daryti su tuo dalyku, kabančiu man tarp kojų. Bandau išsiaiškinti eksperimentuodamas. Įkišu pimpį į nutelos stiklainį. Tada vaikausi savo brolį po visus namus. Jis užsitrenkia spintoje ir pradeda verkti. Mano diedukas įeina į kambarį. Jis piktas ir pasirengęs ką nors nubausti. Jis pamato mane stovintį su ruda mase padengtomis genitalijomis. Jis išgirsta mano brolį verkiantį. Jis išeina iš kambario neprataręs nė žodžio. Man atrodė, kad aš įgijau super galių.

Aš įkopęs į trečią dešimtį ir nė velnio nenutuokiu apie pasaulį. Tik jau pusėtinai suvokiu kaip funkcionuoja penis. Žinau, kad daug kuo esu panašus į savo tėvą, todėl labai nenoriu ir labai bijau net minties apie šeimą. Tik dabar esu davęs sau pažadą, kad jei man gimtų sūnus, net jei galiausiai palikčiau jį ir jo motiną, prieš išeidamas

 

pakalbėčiau apie pimpalą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s