emocinis intelektas

Ką tu jauti?..

 

… kai vaikštai girioje su mylimu žmogumi. O tada grybukai nustoja veikti ir suvoki, kad esi akropolio parkinge ir tampaisi su savim manekeną naudojamą pirmosios pagalbos mokymams. Ką tu jauti?

… kai tu ir tavo antroji pusė netekote darbų, o šiandien jūsų dešimtosios metinės. Susitarėte, kad neleisite pinigų dovanoms. Atsikeli ir pamatai, kad namuose išdėlioti keli šimtai lauko gėlių. Nieko nekainavusių. Ką tu jauti?

… kai pažeidžiamas tavo smegenų verpstinis vingis ir nebegali atpažinti veidų. Susergi Capgraso sindromu. Neatpažįsti net savęs veidrodyje. Žinai, kad tai tu, nes kai mirksi, sumirksi ir atspindys, tačiau nesugebi savęs atpažinti. Negali susieti matomo veido su asmeniu. Ką tu jauti?

… kai esi moteris ir vyras šaiposi iš kitų žmonių, kalba apie buvimą tikru vyru, „alfa“ vyru. Kai vyras elgiasi kaip tas „gerietis“, tas „mielas“, o po to piktinasi, kad tu jam neduodi, kai vyras nuolat šaudo nuvalkiotus komplimentus flirtuodamas, kai vyras siunčia neprašytas savo pimpalo fotkes, kai vyras skundžiasi, giriasi ar naudoja itin intensyvų dezodorantą. Ką tu jauti?

… kai esi vyras ir moteris vaizduoja sunkiai pasiekiamą? Kai ji verčia kelis vyrus dėl jos varžytis? Kai ji prisiklijuoja ilgus nagus? Kai ji primeta durnelę? Kai naudoja tiek kosmetikos, kad įgyja oranžinį atspalvį? Kai nusipiešia naujus antakius vietoje natūralių? Kai piktnaudžiauja dirbtinio įdegio kremais? Ką tu jauti?

… kai tavo tėvui liko gyventi pusmetis, o vienintelė jo svajonė, kurią gali išpildyti tai nuvežti jį į tarptautinį Ernesto Hemingvėjaus antrininkų konkursą? Ką tu jauti?

… kai prasidėjus epilepsijos priepuoliui netyčia išmeti savo sesės naujagimį iš rankų ir jis miršta? Kai visa tavo giminė nebenori tavęs matyti? Ką tu jauti?

… kai radęs tėvų kompiuteryje mėgėjiškos pornografijos pasismaukai, o vėliau pasikeičia filmavimo kampas ir supranti, kad ten buvo tavo tėvai? Ką tu jauti?

… kai dirbi depiliuotoju ir depiliuodamas kažkam subinę pamatai, kaip iš šiknaskylės iškrenta maža kirmėlė. Ką tu jauti?

… kai tavo aklas draugas vaizdžiai pasakoja apie tai, kokia graži jo mylimoji. Ką tu jauti?

 

Ką tu jauti? Man įdomu. Ką tu jauti?

Bet man dar įdomiau –

kai skaitei visus ankstesnius žodžius…

Ar buvo kas nors, ko nepajautei?

Komentarų: 7

    1. Capgrass sindromo? Labai ilgai žiūrint į veidrodį kartais beveik pavyksta. Panašiai kaip ir ilgai kartojant tą patį žodį – jis tartum praranda reikšnę.

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s