negražu

Matai, kiekvienam santykiui prasidėjus aš labiau nei paties kūno, labiau nei kito žmogaus atsidavimo noriu, geidžiu tos akimirkos, kai pažiūrėjęs į jį ar ją suprasčiau: „Negražu“. Netobula. Negera.

Tada galiu išdaužyti savo susižavėjimo vitražus ir žvelgti į anapus jų esantį pasaulį.

Su kirmėlėmis. Su vaginomis, kurios po mėnesinių kvepia kaip žvėrelių dvėsenos. Į pasaulį su krauju. Su bedančiu narkotikų prekeiviu, kurio nagų odelės supleišėjusios iki kraujo, o lūpos suskirdusios, bet pats sau nuo svaigulio jis dar kelią susižavėjimą. Į pasaulį su vėmalais. Į pasaulį, kuriame penkiasdešimtmetis iš Mančesterio manęs prašo, kad apšikčiau jam krūtinę. Į pasaulį su nutukimu, celiulitu, nekontroliuojamomis šlapimo pūslėmis. į pasaulį, kuriame neįmanoma žavėtis.

Užtenka vienos akimirkos ryte. Vakare. Šiek tiek susitaršiusių plaukų, nedėkingai krintančios šviesos, kvailoko išsiviepimo, mimikos, užstrigusios veide nuo vaikystės. Užtenka pažvelgti į veidą iš kitos perspektyvos, kitu kampu. Ir visas mano susižavėjimo, sakykime, įsimylėjimo pasaulis griūna, byra, eižėja, išnyksta.

Aš geidžiu šitos akimirkos. Nes tada, suvokęs „negražu“, aš žinau, kad tai yra netobula, kad tai yra negera. Ir čia aš randu sau prieglobstį. Čia aš nebebijau būti negražus, netobulas, mirtingas.

Tai yra pasaulis, kurio yra manyje ir tai yra pasaulis, kuriame yra manęs. Nors mes taip sėkmingai visą jį ignoruojame. Gėdijamės to, kad yrame, pūvame, pelijame, nykstame. Beveik sėkmingai tai pamirštam.

Geidžiu akimirkos kai pastebiu negrožį. Nes čia aš galiu būti toks pat mirštantis kaip ir visi mes. Nes šioje akimirkoje, kaip vyrui man patinka įtempti raumenis, parodyti kiek jie gali. Ir kai įtempiu visą savo susižavėjimą, tas „negražu“

Yra būtent tai ko labiausiai geidžiu.

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s