Virkštelė

Motin, šitas pasaulis keistas. Aš buvau įkalintas savo paties norų ir troškimų kalėjime. Išeidamas iš ligoninės, su tavo krauju džiūstančiu ant mano rankų aš supratau, kad esu išlaisvintas. Dabar aš darysiu tai, ką reikia padaryti. Ne vien tik tai, ką noriu.

Motin, aš esu barmenas ir per rūkymo pertraukėles aš glostau gatvines kates, kurios ateina prie mūsų galinio įėjimo. Klientas rado katės plauką savo mojito taurėje. Jį ištiko isterija, nes jam atrodė, kad tai gaktos plaukas. Motin, kada nors aš įgysiu išsilavinimą visai kaip tu to norėjai.

Motin, tu pardavei man šį pasaulį kaip nekilnojamo turto agentė – „Taip yra siaubingų ir baisių dalykų, bet tik įsivaizduok kaip ši vieta atrodytų jei šiek tiek pasistengtum!“

Tu mylėjai mane, kad aš būčiau drąsus ir tu pateikei savo meilę kaip vieną geriausių šio pasaulio privalumų. Aš priėmiau tavo pasiūlymą ir dabar suprantu, kad savo skolą atidavinėsiu visą likusį gyvenimą.

Motin, aš esu barmenas ir mano riešai paskausta nuo besaikio taurių blizginimo – taurių vynui, šampanui, konjakui, brendžiui bokalų alui, stiklinių viskiui… tu mylėjai mane, kad aš būčiau drąsus, bet dabar aš jaučiu tik baimę. Motin ar gali vyras jaustis drąsus taip, kaip jis jaučia baimę?

Kai aš pilstau raudoną vyną, jo lašas nuvarva man ant pirštų ir aš prisimenu tavo kraują ligoninėje. Motin, man atrodo, kad šis pasaulis neturi nieko bendro su tavo meile.

Sapnavau košmarą. Aš dirbau už baro ir po kurio laiko pastebėjau, kad vietoje raudono vyno klientams pilsčiau tavo kraują. Kraują, kuris mane išlaisvino iš norų ir troškimų kalėjimo.

Dabar aš darysiu tai, ką reikia padaryti. Tu pardavei man šį pasaulį – „…kaip visa tai atrodytų jei šiek tiek pasistengtum…“ Tu mylėjai mane, kad aš būčiau drąsus.

Tiesą sakant, motin, aš per daug pavargęs po penkiolikos valandų pamainos. Aš nenoriu būti drąsus, aš nenoriu šio pasaulio paversti geresne vieta.

Bet kaip sakiau –

dabar

darysiu tai

ką reikia padaryti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s