Pyktis liaudies išminčiai

Yra frazės, dažnai kartojamos ir laikomos liaudies išmintim. Ir tai mano pyktis joms.

Geriausia vieta, kurioje gali rasti pagalbos ranką prasideda tavo petimi. Aš pasižiūrėjau į savo ranką ir ji man parodė vidurinį pirštą.

Vien tik Dievas gali mane teisti. Nesąmonė – aš būtent dabar tave teisiu ir iš frazės, kurią pasakei, nusprendžiu, kad esi šikšnius.

Milijonas žmonių negali klysti. Ane? Milijonas musių irgi negali klysti, tai gal pavalgyk šūdo? Milijonas žmonių negali klysti. Bet mes kažkaip vis tiek sugebėjom išsirinkt Paksą prezidentu.

Kai vienos durys užsidaro, atsiveria kitos. Taip, išties, kai užsidaro sėkmingos karjeros durys, dažnai atsiveria durys į spindintį alkoholizmą.

Tau tiesiog reikia atrasti savo aistrą… Atsipiskit, juk ji nėra kažkur nukritus po lova. Aš turiu aistrą laisvalaikiu gliaudyt semkes ir uostyt savo katinus, bet niekas man už tai nemoka pinigų.

Net ir antireklama yra reklama. Be abejo, jei nori būti išties populiarus ir susilaukti dėmesio, užtenka pasikirkinti su nepilnamečiais.

Visuomet siek savo svajonių išsipildymo. Ok, aš turėjau svajonę pasidaryt be galo įspūdingus fejerverkus. Mano svajonės išsipildymas driokstelėjo keturiais šimtais laipsnių Celsijaus man į snukį. Dabar aš turiu svajonę sudeginti vieną striptizo klubą dėl interesų konflikto, bet nelabai noriu siekti šios svajonės išsipildymo.

Pinigais laimės nenusipirksi. Ok, bet aš mieliau bliaučiau kalnų namelyje, negu prišiktoj Valakampių būdoj.

Būti laimingu yra pasirinkimas. Padla, aš pasirinkčiau visą laiką būti laimingu, bet tiesiog kartais mano organizmas sako „Mane zajibal gamint tau seratoniną ir dopaminą.“ Galvojat aš noriu sėdėt tarp prismaukytų kojinių ir reflektuot savo mirtį? Būti laimingu yra pasirinkimas panašiai kaip ir kasdien šniot koksą yra pasirinkimas.

Romos nepastatė per vieną dieną. Tikrai ne. Romos tikrai nepastatė per vieną dieną, bet ji sudegė per pusdienį.

Dauguma genijų nebaigė universiteto. Iš tiesų tai keli genijai nebaigė universiteto. Dauguma genijų baigė universitetus. Bet kad jau apie tai užsiminėm, dauguma čiuvakų, kurie dėl heros papuvusiom galūnėm prašo išmaldos irgi nebaigė universitetų.

Esi tai, ką valgai. Karoče, aš nesu bananas ir esant reikalui galiu tai įrodyti. Ir nesu pizė [valiūkiškas mirktelėjimas].

Neperšokęs griovio nesakyk „op“. Kartais vien dėl to, kad pasakau „op!“ man pavyksta peršokti griovį.

Ir dėl to, kad būtent dabar šalia manęs nėra nė vieno griovio –

Op.

Op.

Op.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s