Esu ypatingas

Vaikystėje mačiau vitaminų reklamą. Ji įteigė, kad „tik viena tabletė per dieną“ ir aš būsiu linksmas, protingas, gražus, stiprus ir dar pas mane ateis spalvotas dinozauras. Apskaičiavau, kad, tokiu atveju, surijęs dešimt tablečių turėčiau įgyti super galių. Surijau – pirmoji mano galia buvo sprogstamoji tryda. Kitos galios pasireiškė vėliau.

Super jėga: kai man buvo septyneri metai, vienu smūgiu išpirdolinau broliui du dantis.

Super greitis: esu greitesnis už šviesą, nors kiti žmonės šią galią vadina priešlaikine ejakuliaciją, aš manau, kad tai tik viena iš meilės kalbų.

Telekinezė: pasitelkdamas savo protą, galiu sukelti sau erekciją.

Gebėjimas skraidyti: deja, šios galios neįgijau. Penkerių metų iššokau iš trečio aukšto. Bet nieko neatsitiko. Nieko neatsitiko. Nieko neatsitiko. Nieko neatsitiko, tik po penkiolikos metų psichiatras pasakė, kad man atsitiko polimorfiniai psichotiniai sutrikimai.

Nemirtingumas: trylika kartų pabudau po diabetinės komos. Sykį joje praleidau savaitę. Patikinu – filmuose rodomi egzistenciniai momentai yra melas. Atgavus sąmonę niekada nekyla klausimai „Kas aš?“, „Kur aš?“, „Kodėl aš čia?“, „Ar kadaise mano gentainiai tikrai buvo išsirinkę Paksą prezidentu?“ Pirmasis ir kurį laiką vienintelis klausimas yra „Kodėl aš su pampersu?“

Nematomumas: paklauskite ar bent viena patraukli moteris, kuriai simpatizavau, mane pastebėjo.

Ekstrasenso galios: aiškiai jaučiu, kad nė vienas iš šiuos žodžius skaitančių žmonių niekada nebuvo pakartas.

Mistinės galios: kartais minties galia galiu nužudyti tuos, kurių nemėgstu. Tik kartais tam prireikia dešimties metų. Kai pasakau tam tikrą burtažodį, šviesoforo signalas pasikeičia.

Aiškiaregystė: aiškiai regiu ateitį. Šiais metais, po balandžio ateis gegužė, o po daugumos antradienių – trečiadieniai.

Kartais kyla abejonė ar tos dešimt tablečių išties suveikė. Kartais man pavyksta menkai pradžiuginti vieną kitą aplinkinį. Ir kartais man atrodo, kad tai geriausia iš visų tų galių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s