Tai, ką išmokau už baro

Alkoholis yra depresantas.

Yra klientų, kurie antrą kartą nepasirodo, bet įstringa atminty giliau nei nuolatiniai.

Kuo garsiau rėkiamas užsakymas, tuo labiau norisi ignoruoti klientą

Ketvirtą ryto yra tik trys pokalbių temos: Dievas, politika ir priešinga lytis

Tarp brangiausių ir pigiausių vynų niekada nebus tokio skirtumo kaip tarp druskos ir cukraus.

Gerti vienam gali būti alkoholizmo pradžia. Bet žmonės vieni geriantys vyną mano, kad tai veikiau romantika.

Neįmanoma kokteilio Mojito/Long Island Ice Tea/Martini padaryti idealiai. Klientas prisimena tą tobuląjį. Dažniausiai bando jį priminti ir barmenui.

Klonopin yra vaistas, kurį geria žmonės, kai jiems prasideda abstinencijos sindromo sukelti traukuliai.

Polas Makartnis sakė, kad apie tikrąjį žmogaus būdą gali sužinoti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais. Manau, kad taip pat iš to, kaip jis elgiasi su aptarnaujančiu personalu.

Žmonės dažnai žiūri į savo rankas. Yra trys žvilgsnių tipai: Kiek daug jos padarė; Kiek daug jos galėtų padaryti; Kiek daug jos būtų galėjusios padaryti. Iš visų trijų žvilgsnių, paskutiniojo neištrina joks kiekis alkoholio.

„Aš nežinau, ko noriu. Pasiūlyk ką nors gero. Tu nuspręsk.“ – tai niekada nesulaukia laimingos pabaigos. Ne vien tik bare.

Gerdamas žmogus rytdienos laimę išsiskolina šiandienai. Geriantis antrą dieną tiesiog nenori grąžinti skolos. Geriantis ilgą periodą visada paslapčia nujaučia, kad palūkanos jau didesnės už skolą.

Įkaušę žmonės linkę atsiverti. Jiems nelabai rūpi ar kas nors išties klausosi. Įkaušę žmonės dažniausiai atsiveria įkaušusiems žmonėms. Jiems nelabai rūpi tai, ko jie klausosi.

Kai pirmąkart matomas lankytojas atsisėda prie baro, pasisveikina ir paduoda ranką, dažniausiai vėliau sukelia problemų. Jis pirmąkart mato barmeną, vadina jį vardu ir jaučiasi, tartum jam dėl to negaliotų taisyklės. Dažniausiai taip elgiasi tie, kurie į barą ateina girti iš kokios nors kitos vietos.

Vaikinas ir mergina susitiko pas mus pasimatymui. Užsisakė du alaus. Mergina nuėjo į tualetą. Mano kolega pastebėjo, kad vaikinas įmetė kažką į jos alų. Kai jo dėmesys buvo nukreiptas, mano kolega apkeitė bokalus vietomis. Vėliau radom jį tualete, netekusį sąmonės.

Čia dažnai užsuka vyras palaidojęs savo sūnų. Jis daug juokauja, palieka arbatpinigių. Jo rankos visada dreba. Parafrazuojant mažąjį princą – jis geria dėl to, kad jaučiasi kaltas. Jaučiasi kaltas dėl to, kad geria. Kartais jis žiūri į tuščios taurės dugną. Kartais atrodo, kad kažkas iš ten žiūri į jį.

Vienas senis vis primena (sau ir kitiems), kad buvo pilotu, buvo neprilygstamu pilotu armijoje. Dar ir dabar yra, tie įgūdžiai nedingsta, tai kaip važiuoti dviračiu, jis dar ir dabar yra neprilygstamas pilotas. Iš kurio atėmė dangų ir kelionės tikslą. Iš visų mūsų, čia esančių, dauguma tokie patys.

Ketvirtą ryto yra tik trys pokalbių temos: Dievas, politika ir priešinga lytis. Labai retai atsiranda žmogus, kuris pasako žodžius, sukeliančius įtarimą, kad jis ar ji galėtų būti nuostabaus kūrinio personažas.

Tokie antrą kartą nebepasirodo.

Komentarų: 5

  1. Panašu, kad įsibėgėjame? Puikūs pastebėjimai gerai sudėlioti raidėmis – įtaiginga ir prasminga. Fiat lux 😀

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s