Asmeninė nuostaba viešuoju pasauliu

Jei išlaisvinčiau energiją iš kiekvieno savo kūno atomo, turėčiau labai daug potencinės energijos – maždaug 7×10 aštuonioliktu laipsniu džaulių. Tokia jėga sprogsta trisdešimt didelių vandenilinių bombų. Kai pagalvoji apie tokią galią, supranti, kad esi nuosmauka vien dėl to, kad tau sunku keltis ryte į darbą.

Vidutinis penio ilgis yra 15 cm. vidutinė vagina gali suniamnioti 20 cm penio. Vienoje vaginoje lieka nenaudojami penki centimetrai. Su dabartine lietuvos moterų populiacija tai reiškia, kad mūsų šalyje yra 78 kilometrai nenaudojamos makštienos. O tiek daug nelaimingųjų vis dar dulkina savo kumštuką.

Kai mūsų lūpos susiliečia, man atrodo, kad bučiuoju žmogų, bet išties mūsų lūpas skiria vienas angstremas – šimtamilijonoji centimetro dalis. Mūsų neigiami laukai, mūsų elektronai neleidžia mums tapti vienu. Tačiau net jei paliesčiau kito žmogaus odą – visas odos paviršius yra negyvos ląstelės. Kiekvienas žmogus su savimi nešiojasi du kilogramus negyvos odos. Mes esame dviem kilogramais lavonai.

Mėnulis yra labai artimas Žemei. Išties jis ir yra žemė, nes labai seniai, dar seniau nei prie ruso, Marso dydžio objektas įsipiso į Žemę ir iš jos išlėkė gabalas, kuris pradėjo suktis aplink ją. Mėnulis nuo mūsų tolsta kasmet po 4 centimetrus ir po dviejų milijardų metų jis pasitrauks tiek, kad nebegalės užtikrinti Žemės stabilumo. Ir aš suprantu Žemę. Kai persidirbi ir tavo darbai nutolina artimuosius, išties prarandi stabilumą. O tada tave paguldo į durnyną.

Reikėtų 1 200 000 uodų, vienu metu siurbiančių žmogaus kraują, kad vienu kartu žmoguje neliktų raudonojo skysčio. Ir tai būtų labai keistas būdas nudvėst.

Yra rūšis sraigių, kurios turi penkias šiknaskyles. Tai man kelia nuostabą. Man dar kelia nuostabą tai, kad mano smegenys pradėjo dėkoti likimui, kad negimė tokia sraige, nepateko į sraigių kalėjimą ir manes neišprievartavo penkios sraigės vienu metu. Tai veikiausiai buvo labai tikėtina, todėl mano smegenys tokios dėkingos. Ir man kelia nuostabą šis dėkingumas.

Škotijos nacionalinis gyvūnas yra vienaragis.

Kraujo esančio standartinėje erekcijoje užtektų palaikyti trijų žiurkėnų gyvybę.

Roberto Cabrera turi didžiausią penį pasaulyje – 48 centimetrai. Jo erekcijos užtektų visai žiurkėnų fermai. Čandra Bahadur Dangis yra žemiausias pasaulio žmogus – 54 centimetrų ūgio. Keista yra suvokti, kad kažkur pasaulyje yra penis, kuris už tave mažesnis tik vienu delnu. Pasijauti labai nereikšmingas…

Yra tekstų, kurie aprašo angelus, turinčius nelyginį sparnų skaičių. Aklieji šypsosi, net jei niekada gyvenime nėra mate šypsenos. Nebyliai kalba per miegus gestų kalba. Yra nemirtinga medūzų rūšis. Kolibris sparnų judesiais brėžia begalybės simbolį, nors savo gyvenimu aprėpia tik vienerius metus. Kvarkų dalelės turi ne materialųjį, o tikimybinį pavidalą.

Ir visa tai kelia man nuostaba. Ir visa tai negali niekur susitikti. Bet jie susitinka šiame kūrinyje – mėnulis, nepanaudota makštiena, lavoninė oda, nebyliai, aklieji, kolibriai, pusmetriniai peniai, vienaragis milijonas uodų, angelai su nelyginiu sparnų skaičiumi… jie susitinka čia, žodžiuose. Lygiai kaip ir man, jiems visiems tai… kelią nuostabą.

Komentarų: 1

  1. Ačiū už išaiškinimą dėl 2-jų kg lavonienos ant kūno! Tai tuomet neskubėsiu taip labai mesti riebalų pertekliaus – nusipurtai lavonodės sluoksnį ir eini sau švilpaudams! Pasirodo, turiu dar rezervo 😀

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s